Příměstské tábory

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 4-9

Příměstské tábory s Aquababy Most jsou určeny pro děti od 4 let. Součástí většiny příměstských táborů jsou lekce plavání vedené certifikovaným lektorem. Každý tábor se nese v duchu tématu, které je pro termín určeno. 

Po dohodě s lektory je možné přijmout i dítě mladší 4 let. 

Co je v ceně? V ceně je zahrnuta strava 3x denně (svačina, oběd, svačina), pitný režim po celý den, lekce plavání s certifikovaným lektorem dětského plav, náklady spojené s výlety, proškolený pedagogický dozor, přítomnost zdravotníka, materiál a pomůcky na tvoření, drobné odměny pro děti

Stále nevíte? Mrkněte na naše sociální sítě na videa (reels) z jarního tábora 🙂

Už víte? Tak super….. Přihláška tu : CHCI VYPLNIT PŘIHLÁŠKU

„SVĚT ČAR A KOUZEL“                                 

ČERVENEC  15.7.-19.7.2024            Cena: 4000,- 

Máte rádi kouzla a čáry? Kdo by neměl 🙂 pojďme si vyzkoušet čarovat … na děti čekají čarovné pokusy, kouzelné tvoření pomůcek pro každého kouzelníka…. Budeme trávit hodně času venku, jak nám počasí dovolí, na kouzelnických cestách. Výuka plavání probíhá zpravidla v dopoledních hodinách (4x v týdnu), odpolední čas je vyhrazen na venkovní aktivity (konkrétní informace budou zaslány každému kouzelníkovi v denním plánu společně s dopisem pro jeho mudlovské rodiče).

Čeká nás výlet do Krtkova světa v Praze, doprava je realizována vlastním autobusem.

Táborem děti budou provázet Kačka s Léňou, o papírování a další potřebné se stará Barča a hladová bříška naplní Bohunka.

„CESTA KOLEM SVĚTA“                                 

SRPEN  19.8.-23.8.2024            Cena: 4000,- 

Znáte cestu kolem světa za 90 dní? … MY TO S DĚTMI STIHNEME ZA 5 DNÍ! Budeme trávit hodně času venku, jak nám počasí dovolí, objevovat svět. Děti čeká poznávání jiných zvyků, kultury, v různých zemích. Zahrajeme si na Italy a „uvaříme“ si, nebo zkusíme cestovat v deštném pralese plným překážek a nebezpečných nástrah. Ale nebojte, zvládne to každý dobrodruh!

Výuka plavání probíhá zpravidla v dopoledních hodinách (4x v týdnu), odpolední čas je vyhrazen na venkovní aktivity (konkrétní informace budou zaslány každému cestovateli v denním plánu společně s palubním lístkem).

Čeká nás výlet do Prahy, doprava je realizována vlastním autobusem.

Táborem děti budou provázet Kačka s Léňou, o papírování a další potřebné se stará Barča a hladová bříška naplní Bohunka.

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 0-4

„PŘÍMĚŠŤÁK PRO TY NEJMENŠÍ 0-4“                                 

SRPEN  5.8. – 9.8.2024            Cena: 2500,- 

Máme pro Vás novinku! Nezapomínáme ani na ty nejmladší, které by to bez pomoci dospěláka ještě nezvládly. 🙂 A tak jsme vymyslely „příměšťák pro rodiče s dětmi“ Jak to bude vypadat? Tábor bude probíhat v dopoledních hodinách, kdy bude připravená aktivita pro rodiče s dětmi, s ohledem na věk. Čekají Vás lekce sensory play na různá témata a k tomu aktivity na jemnou i hrubou motoriku. Venkovní lekce cvičení pro děti i pro maminky a pokud nám to počasí dovolí, pojedeme na společný výlet vláčkem! Není nutné, aby prcek uměl chodit, bereme do party i lezce. Tábor není vhodný pouze pro děti, které ještě nejsou schopny samostatného pohybu. Tento termín neobsahuje lekce plavání.

V ceně najdete: připravené prostředí a aktivity na každý den 9-13.00h, jízdné a případný vstup na společném výletě, materiál a pomůcky na tvoření, káva a čaj pro doprovod, polévka k obídku.

Prvním táborem Vašich dětí Vás bude doprovázet Kačka a Barča.