Letní intenzivní kurz plavání

Termín letního kurzu 2024 bude upřesněn na jaře 2024 🙂

Kapacita je omezena!

CENA: bude upřesněna

Teď se pojďme podívat na to, co vlastně intenzivní kurz je…..

Čeká Vás s Vašim dítětem 5 lekcí za týden, tzn každý den jedna lekce plavání. Lekce dětí do 18m jsou 30 minut, lekce od 18m budou prodlouženy na 45 minut. Ve vodě se na Vás bude těšit Barča 🙂

Proč je tedy dobré se jej zúčastnit?

Dítě plave pět dní v týdnu pod dohledem instruktorky plavání. Zúčastnit kurzu se mohou i děti, které k nám standartně nedochází, nebo dokonce nebyly plavat ještě nikde – úplní začátečníci (od 6 měsíců). Cviky a celkově pobyt ve vodě je mnohem intenzivnější, než jak jsou děti zvyklé, což je pro děti velkým přínosem. Zvlášť pro nováčky, kteří s plaváním začínají je osvojování cviků jednodušší, když se s nimi ze začátku setkávají denně, tzn., není mezi nimi týdenní pauza. Další bezesporu velkým plusem je přerušení dvouměsíční pauzy mezi kurzy – dítě nemá takový výpadek. Na lekcích Vám vždy říkáme, že dítě má velmi velkou křivku zapomínání – tzn. že je v případě týdenní pauzy mezi lekcemi nutné připomínat cviky a delší dobu se učit novou dovednost. U menších dětí je ještě větší riziko toho, že batolata rychle zapomenou na nyní velmi dobře známe prostředí a tváře a v září budeme adaptovat děti znovu.

Vodní prostředí napomáhá přirozeně a vědomě k vyšší soudržnosti oproti jiným kolektivním činnostem. Lekce vedené instruktorem (ve srovnání se samotným volným pohybem v bazénu) mají bezesporu své výhody. Je zde zapojeno řízení a kontrola metodického postupu plaveckým odborníkem. Stejně tak na výsledky jedince působí kladně zapojení do určité sociální skupiny dětí. Děti se motivují navzájem. Tím, že je mezi jednotlivými lekcemi jen krátká prodleva, nestihnou zapomenout, co natrénovaly minule a tím pádem nemusíme tolik času věnovat opakování již nabytých dovedností.

Rozhodli jste se PŘIHLÁSIT? 🙂

Pak vyplňte formulář z odkazu níže a my se na Vás budeme těšit – pozor, kapacita je omezena!

PŘIHLÁŠKA LETNÍ INTENZIVNÍ KURZ PLAVÁNÍ